O Kiermaszach

W dniach 22-23.04.2017 odbędą się w centrum targowym Expo Mazury w Ostródzie dwa smakowite kiermasze: Festiwal Smaków oraz kiermasz cukierniczy Na Słodko. Są to wydarzenia skierowane do mieszkańców Ostródy, całego regionu Warmii i Mazur oraz sąsiednich województw. Zapraszamy do nas rodziny z dziećmi, młodzież, dorosłych, wszystkich miłośników słodkości bez względu na wiek. Będziemy gościć lokalnych dostawców żywności, producentów słodyczy, manufaktury, cukierników.

Festiwal Smaków ma na celu promocję polskich i regionalnych tradycji kulinarnych, lokalnych producentów i dostawców żywności. Jeden z bloków tematycznych będzie poświęcony ekologicznemu, zdrowemu żywieniu. Odbędą się także warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Na Słodko to nowe wydarzenie w naszym kalendarzu, związane ze słodyczami i słodkimi wypiekami. Wezmą w nim udział wystawcy produkujący wszelkie słodkości, cukiernicy, manufaktury. Stworzymy przestrzeń, gdzie będzie królować czekolada, ciasta i ciasteczka, cukierki, lizaki, babeczki. Miejsce, gdzie spośród szerokiej oferty będzie można wybrać to, co najsmaczniejsze.